Üyelik Sözleşmesi KoşullarıSuperonlinebasvurusu.Com internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve "Portal"da çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, superonlinebasvurusu.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Superonlinebasvurusu.com ile paylaştığınız; adınız, soyadınız,telefon numaranız, e-posta adresleriniz, kimlik bilgileriniz, gibi kişisel bilgilerinizi toplayabilir. Toplanan bu bilgiler sizlere daha iyi hizmet, ürün ve seçim olanakları sunabilmek; web sitemizi düzenlemek; veri tabanı oluşturularak hizmetler, ürünler, kampanyalar ve promosyonlar için rapor analiz doğrulama ve istatistiki bilgiler oluşturmak, işlemek ve gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları uzmanlar ile paylaşmak; Superonlinebasvurusu.com yahut işbirliği yaptığı şirketler ve ortaklar ile sunulan promosyon, kampanya, tanıtım, pazarlama ve diğer fırsatlardan haberdar olmanızı sağlamak, bu doğrultuda Superonlinebasvurusu.com ya da işbirliği yaptığı şirketler tarafından e-posta, sms ve telefon ile sizlerle irtibat kurmak ve/veya doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir ..Superonlinebasvurusu.com kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilen amaçlar için belirtilen usuller ile hizmet aldığı diğer şirketler ve/veya yasal zorunluluk halinde adli ve idari makamlar ile paylaşabilir.

Google AFS reklamlarının Superonlinebasvurusu.com’a yönlendirilmesi esnasında Google KULLANICILARIN tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Superonlinebasvurusu.Com üyelik iptal işleminizi bilgi@superonlinebasvurusu.com adresine e-mail göndererek veya İLETİŞİM sayfasındaki form üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.