Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası25Mbps limitsiz fiber internet sadece 54,90TL. Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!

 • ​* Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!​
 • * Mevcut internet hizmetinizi sunan internet servis sağlayıcınızın size yansıttığı kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz.
 • * Evdeki internetinizi Superonline’a taşımak için gerekli tüm işlemleri sizin için biz gerçekleştiririz
 • * Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz. • * Kampanya 01 Ağustos 2016 – 01 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • * Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • * Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • * Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • * Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 225 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • * Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • * Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler (%18 KDV)  dahil 225 TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • * Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (% 18 KDV) dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • * İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • * Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • * Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • * Kampanya kapsamındaki paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 1 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. 
 • * Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • * Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın
 • * Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • * Kampanya kapsamındaki paketin upload (yükleme) AKK değeri 35 GB’dır.
 • * Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​
 • * Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
​Işık Hızında Fiber Giriş İnternet Kampanyası 24 ay Taahhütlü. Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

​Hız​Kota​Hız Alanı * (AKK)​Tarife Fiyatı​Kampanya
Fiyatı
​25 Mbps​Limitsiz​35 GB​76 TL​54,90 TL
*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 1 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.

Bu kampanyayı beğendiyseniz; aşağıdaki tabloda yer alan Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Kampanya detaylarına ulaşmak için tıklayınız​.

Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası 24 ay Taahhütlü. Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

​Hız​Kota​Hız Alanı * (AKK)​Tarife Fiyatı​Kampanya
Fiyatı
 100 Mbps​​Limitsiz100 GB​119 TL​89,90TL​
 100 Mbps​Limitsiz​​50 GB​109 TL​79,90TL
​50 MbpsLimitsiz​​100 GB​99 TL​79,90TL
​50 MbpsLimitsiz​​50 GB​89 TL​69,90TL
​25 MbpsLimitsiz​​100 GB​89 TL​69,90TL
​25 MbpsLimitsiz​​50 GB​79 TL​59,90 TL

* AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.

 

 

İNTERNET HIZINI TEST ET!

İnternet bağlantı hızını ölçerek, dosya yükleme ve indirme hızlarını kolayca öğrenebilirsin.

TURKCELL SUPERONLINE FARKI!

Sadece bir dakikanı ayırarak, Turkcell Superonline'lı olabilirsin.

KAMPANYALARI KAÇIRMA!

Turkcell Superonline’ın birbirinden avantajlı kampanyaları seni bekliyor.
SOSYAL MEDYA

Superonlinebasvurusu.com Superonline yetkili satış sitesidir.
Tüm hakkı saklıdır. © 2014