Hızlı İnternet - ADSL Kampanyası  * 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB ADSL 24 ay ayda sadece 44,90 TL!
  * Tüm ADSL paketlerimiz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kampanyalı çok özel indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
  * Aktivasyon ve Kurulum 24 ay taahhüt süresince, modem ise aboneliğiniz süresince ücretsizdir.​
  • * Kampanya 05 Ağustos 2016 - 01 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • * Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre ADSL hizmetine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
  • * ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • * Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
  • * Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
  • * Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
  • * Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
  • * Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
  • * Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 110 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • * Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
  • * Ay içerisindeki veri indirime değeri 8 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye  8Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB'ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ve  16 Mbps'ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB'ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. (AKK: Adil Kullanım Koşulları)
  • * Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
  • * Belirtilen internet paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
  • * Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
  • * Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
  • * Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  • * Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler (%18 KDV) dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.
  • * Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • * Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.


  Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.


  Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
Hızlı İnternet - ADSL kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. ​

Hız Kota AKK* Tarife Fiyatı TL 24 Ay Taahhütlü

Kampanya Fiyatı TL

8 Mbps’ye kadar6 GB25 GB39 TL29,90 TL
16 Mbps’ye kadar6 GB25 GB42 TL30,90 TL
8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB76 TL44,90 TL
8 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB81 TL50,90 TL
8 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB91 TL56,90 TL
16 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB78 TL50,90 TL
16 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB83 TL56,90 TL
16 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB93 TL62,90 TL
4 MbpsLimitsizLimitsiz109 TL89,90 TL
8 MbpsLimitsizLimitsiz129 TL109,90 TL


* AKK, indirme (download) Adil K​ullanım Koşullarını ifade etmektedir.

 

İNTERNET HIZINI TEST ET!

İnternet bağlantı hızını ölçerek, dosya yükleme ve indirme hızlarını kolayca öğrenebilirsin.

TURKCELL SUPERONLINE FARKI!

Sadece bir dakikanı ayırarak, Turkcell Superonline'lı olabilirsin.

KAMPANYALARI KAÇIRMA!

Turkcell Superonline’ın birbirinden avantajlı kampanyaları seni bekliyor.
SOSYAL MEDYA

Superonlinebasvurusu.com Superonline yetkili satış sitesidir.
Tüm hakkı saklıdır. © 2014