FİBER İNTERNET

Fiber İnternet Nedir?
Fiber internet, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir. Dünyada sayılı ülkede sunulan fiber internetin hızı sayesinde, dilediğin müziği tıkladığın an dinleyebilir, merak ettiğin filmi bir dakikadan çok daha kısa bir sürede indirebilir veya anında izleyebilirsin. Ayrıca, en büyük dosyaları bile göz açıp kapatıncaya kadar paylaşabilir, en gelişmiş online oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.

ADSL ve VDSL'de eski telefon kabloları ile internete bağlanmaya çalışırken, Fiber İnternet'te içinden ışık geçen fiber optik kablolarla internete bağlanırsın.


Neden Işık Hızında?
Fiber internet, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi imkanı veren bir hizmettir. Altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar, bakır kablolardan farklı olarak bilgiyi elektriksel sinyaller ile değil ışıkla aktarır. Böylece daha fazla bilgiyi, çok daha yüksek hızlarda, çok uzak mesafelere kesintisiz olarak ulaştırır.

Yani internetin ışık hızında çalışır.


Turkcell Superonline Teknolojisi
Faaliyetlerini 2004 yılından bu yana Turkcell Grup şirketi olarak sürdüren Turkcell Superonline, bugün Türkiye’de 75 ilde toplam 31 bin km’lik altyapıya ulaşmış bulunuyor. Turkcell Superonline, 2008’den bu yana 1.6 milyar TL yatırımla kendi fiber optik altyapısı üzerinden evlere kadar “ışık hızında” internet götüren ilk şirket olmuştur.

Turkcell Superonline dünyada pek çok gelişmiş ülkenin hayal bile edemediği bir hız olan saniyede 1000 Mb’ye ulaşabilen fiber internet hizmetini İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep, Bursa, Kocaeli, Mersin, Antalya, Adana ve Samsun’daki kullanıcılara sunuyor.*

Turkcell Superonline, Türkiye çapında kurduğu fiber optik altyapısını Bulgaristan sınırına ulaştırmış ve böylece Türkiye’ye ilk kez alternatif bir uluslararası transmisyon şebekesi kazandırmıştır. Sınırdan gerçekleştirdiği uluslararası internet ve uluslararası kapasite arabağlantıları ile Frankfurt POP noktasına erişen Turkcell Superonline, 9 yurtdışı çıkışı ile uluslararası hizmetlerde yeni bir dönemi başlatmıştır.

*Fiber alt yapısının oldugu binalarda geçerlirdir.


İNTERNET HIZINI TEST ET!

İnternet bağlantı hızını ölçerek, dosya yükleme ve indirme hızlarını kolayca öğrenebilirsin.

TURKCELL SUPERONLINE FARKI!

Sadece bir dakikanı ayırarak, Turkcell Superonline'lı olabilirsin.

KAMPANYALARI KAÇIRMA!

Turkcell Superonline’ın birbirinden avantajlı kampanyaları seni bekliyor.
SOSYAL MEDYA

Superonlinebasvurusu.com Superonline yetkili satış sitesidir.
Tüm hakkı saklıdır. © 2014