Bize TaşınHadi Gel, Bize Taşın!
* Sen de ev numaranı hemen Turkcell Superonline’a taşı ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile numara al kampanya kapsamında sunulan avantajlı dakika paketleriyle doya doya konuş!
* Üstelik DECT telefon ve ilk 4 GB internet kullanımı bizden!

 • * Ev numaranı Turkcell Superonline’a taşıman halinde numaran değişmez. Üstelik seçtiğin dakika paketi dışında sabit ücret ödemezsin.
 • * Her yöne* dakika paketleriyle daha çok konuşur, daha az ödersin.
 • * Tüm Turkcell Superonline ses aboneleriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsin.
 • * İnternet için kullandığın kadar ödersin.
 • * İnternet ve sabit telefon kullanımları tek faturada yer alır.
 • * Her Yöne; şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.
 • * Kampanya 01 Ekim 2012 - 01 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • * Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek ve ilgili Bize Taşın dakika paketlerine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • * Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • * Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • * Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti peşin ya da 24 ay taksitle alınır.
 • * Paket fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahildir. Paket dakikalarının aşımında veya paket kapsamı dışındaki yönler arandığında ücretlendirme mevcut ses tarifenizden yapılmaktadır.
 • * Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • * Kampanya, 24 ay taahhütlü olup DECT telefon hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen DECT telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • * Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • * Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • * 25 Mbps hızında internet hizmetinizin ilk 4 GB internet kota paketi, abonelik başlangıç tarihi itibariyle 3 ay içinde kullanmanız için ücretsiz sunulmaktadır. 4 GB kota paketiniz bir kereye mahsus olmak üzere ve 3 ay geçerli olacak şekilde tanımlanacaktır, kullanım yapmamanız durumunda 4 GB kota paketi 3. ayın sonunda iptal olacaktır. Kota paketinin sona ermesinden itibaren gerçekleşecek kullanımlarınız 0,0092 TL / MB (% 18 KDV ve % 5 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
 • * Kampanya kapsamında sunulan Her Yöne Dakika Paketleri; şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.
 • * Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olmam durumunda farklı kampanyalardan alabileceğim toplam DECT telefon ürünlerinin (AS180, D160, HD DECT ve ePure model DECT cihazlar da dahildir) sayısının en fazla 3 (üç), bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir, Bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketleri arasında geçiş yapılamamaktadır.
 • * Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps 0 GB kullandığın kadar öde fiber internet hizmeti için adil kullanım koşulu kapsamında 100 GB veri indirme (download) veya 50 GB veri yükleme (upload) hız alanı uygulanmaktadır. Bu hız alanı sınırını aşmanız durumunda içinde bulunan ay sonuna kadar indirme (download) hızınız 3 Mbps, yükleme (upload) hızınız 1 Mbps’ye düşürülecektir.


Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.


Bize Taşın Kampanyası Taahütnamesi - Mevcut Üye
Bize Taşın Kampanyası Taahütnamesi - Yeni Üye


Paket Ürün Fiyat
Bize Taşın 200 Dakika (D160 DECT’li) C160
D160
HER YÖNE KONUŞMA*
+
4 GB İnternet
14,99 TL
Bize Taşın 300 Dakika (D160 DECT’li) 18,99 TL
Bize Taşın 200 Dakika (AS180 DECT’li) Epure
AS180
14,99 TL
Bize Taşın 300 Dakika (AS180 DECT’li) 18,99 TL
Bize Taşın 300 Dakika (ePure DECT’li) EpureEpure
ePure Süper DECT
23,99 TL
Bize Taşın 600 Dakika (ePure DECT’li) 29,99 TL
Bize Taşın 1200 Dakika (ePure DECT’li) 44,99 TL
Bize Taşın 300 Dakika (HD DECT’li) Epure
HD DECT
24,99 TL


*AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.
**İndirim tutarı, kampanyada sunulan internet paketinin tarife ücreti ile kampanyalı ücret farkını göstermektedir.

 

*Ev numarasini Turkcell Superonline’a tasiyan bireysel internet abonelerine sabit hat ücreti yansitilmaz.!

 

İNTERNET HIZINI TEST ET!

İnternet bağlantı hızını ölçerek, dosya yükleme ve indirme hızlarını kolayca öğrenebilirsin.

TURKCELL SUPERONLINE FARKI!

Sadece bir dakikanı ayırarak, Turkcell Superonline'lı olabilirsin.

KAMPANYALARI KAÇIRMA!

Turkcell Superonline’ın birbirinden avantajlı kampanyaları seni bekliyor.
SOSYAL MEDYA

Superonlinebasvurusu.com Superonline yetkili satış sitesidir.
Tüm hakkı saklıdır. © 2014